2AEG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ХП - Пръчката, мантията или камъка?

+8
freaky ;]
teddy
iHATEyouall
Zlatabani4ka
Sonia
Scratch!
Krischo
IvA
12 posters

Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  IvA Нед Дек 30, 2007 8:03 am

Кой от даровете бихте искали вие да притежавате и защо?
IvA
IvA
Prison Break`s fan ;D
Prison Break`s fan ;D

Брой мнения : 430
Location : here
Registration date : 28.11.2007

https://2aeg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  Krischo Нед Дек 30, 2007 10:22 am

искам пръчката за да я поставя в нечие анално отверстие и да кажа "алохомора" Twisted Evil
Krischo
Krischo
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 1261
Age : 32
Location : Синя София
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  Krischo Нед Дек 30, 2007 10:24 am

ъъъ за магическа пръчка ставаше въпрос нали щото още не съм прочел 7мата книга Laughing
Krischo
Krischo
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 1261
Age : 32
Location : Синя София
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  IvA Нед Дек 30, 2007 11:49 am

Laughing Ами попринцип да Laughing Laughing Laughing

Аз пък избирам мантията, защото камъка за сега не ми трябва, а и незнам дали някога ще го искам... Neutral
Пръчката... ами аз нямам чак такива врагове, така че не ми трябва, а пък и тя по-скоро носи нещастие, така че... Very Happy
IvA
IvA
Prison Break`s fan ;D
Prison Break`s fan ;D

Брой мнения : 430
Location : here
Registration date : 28.11.2007

https://2aeg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  Scratch! Нед Дек 30, 2007 1:37 pm

пръчката, не знам за кво е, ма най-яко ми звучи Laughing Laughing
Scratch!
Scratch!
Maлкото Зло
Maлкото Зло

Брой мнения : 1181
Age : 31
Location : Sofia
Registration date : 28.11.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  Sonia Нед Дек 30, 2007 2:09 pm

шибаната пръчка....за да права квот си искам!
и да си правя саама пари и да ви превърна сичките в нями жаби с 1 крак!
Sonia
Sonia
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 378
Age : 30
Location : вкъщи!
Registration date : 29.11.2007

http://www.myspace.com/sweet_by_default

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  IvA Нед Дек 30, 2007 2:17 pm

хаха, добрем


Значи, в книгата се разказва за една приказка.
Трима батя пътешествали и стигнали до една река, която била прекалено дълбока, за да се премине и прекалено голяма да се преплува. Те обаче били магьосници и измагьосали мост. Смъртта много се вбесила, защото всички идвали при нея, срещайки реката, но решила да се прави на мила. Тя отишла при братята и им казала, че щом са така умни и са я надвили имат право да поискат от нея нещо. Най-големият брат поискал пръчка, с която да побеждава всеки! Смъртта направила такава пръчка и му я дала. След това попитала средния брат какво иска. Той пожелал камък, с който да може да връща мъртвите. Смъртта изпълнила това желание и му дала камъка. Накрая дошъл реда и на най-малкия и най-разумния брат. Той поискал нещо, с което смъртта да не може да го проследи.
Тя с голямо нежелание му дала мантията си невидимка. Най-големият брат убел врага си и започнал да се хвали с пръчката, която има. През нощта, обаче, му я взели и му прерязали гърлото с нея. Тогава Смъртта прибрала първият брат при себе си.
Вторият брат върнал своята любима, която била загинала, но тя не принадлежала наистина на този свят и той не можел наистина да е с нея. Накрая се самоубил, за да бъде с нея. Ето, че и той последвал съдбата на брат си. Колкото и да търсела, обаче, Смъртта не намерила най-малкият брат. Чак когато той дал мантията на сина си, тогава напуснал земята като равен на смъртта.

Това е приказката. Става дума за даровете или реликвите на смъртта.
Затова ви питам... Wink
IvA
IvA
Prison Break`s fan ;D
Prison Break`s fan ;D

Брой мнения : 430
Location : here
Registration date : 28.11.2007

https://2aeg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  Zlatabani4ka Пон Дек 31, 2007 8:36 am

murzi me da 4eta taka4e PRU4kata !!!!!!!!!! DA naprawq SOnq f krastava jaba bez nito 1 krak !!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


I da i iztriq pone 150 mnenia Very Happy:D:D 4e golqma flyydarka!!! lol! lol! lol! lol!
Zlatabani4ka
Zlatabani4ka
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 236
Age : 31
Location : SofiAA
Registration date : 25.12.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  iHATEyouall Пет Яну 04, 2008 8:40 am

mi....li az izbiram pra4kata....
iHATEyouall
iHATEyouall
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 658
Age : 31
Location : mi...v nas!!!!!pred kompa!!!
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  teddy Нед Яну 06, 2008 1:38 pm

tc tc tc hora tva sa dorovete na smurta a ne prosto pru4ka kamuk i manitia
pru4kata- tq e nepobedima moje da bie vsqka druga (e ima nqkoi obstoqtelstva smisul trqbva da ubie6 predi6niq i pritejatel za da q ima6 i tq da ti se pod4inqva ili prosto da mu q vzeme6 malko trudno 6te stane no........ Very Happy Very Happy Very Happy
mantiata-tq te pravi nevidim za vsi4ki i ne i deistva magii za razkrivane i t.n.) dosta polezno Wink
kamuka-toi moje da vru6ta murtvite hora na zemqta
a sega ve4e otgovarqite Very Happy Very Happy Very Happy ne nai dobre 6te se razberem pro4elite 7-mata kniga e i drugite moje da precenqt Razz
teddy
teddy
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 22
Age : 30
Registration date : 29.11.2007

https://www.youtube.com

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  teddy Нед Яну 06, 2008 1:42 pm

az li4no kato 4e li bih izbrala mantiata kato se ima predvid 4e pru4kata ne nosi mn dobur kusmet Very Happy otdruga strana puk i pru4kata bih si izbrala no ako bqh maguosnica bih iskala da me cenqt zaradi umeniqta si a ne zaradi pru4kata( ne 4e kagoto pru4kata popadne v rucete na nqkoi nekudurnik mn 6te mu e ot polza no...) dosta filosofski go po4nah ..... Rolling Eyes kolkoto do kamuka ne bih go iizbrala vseki rano ili kusno si otiva ot sveta Very Happy Very Happy Very Happy
teddy
teddy
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 22
Age : 30
Registration date : 29.11.2007

https://www.youtube.com

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  IvA Нед Яну 06, 2008 2:03 pm

tdancehva@abv.bg написа:az li4no kato 4e li bih izbrala mantiata kato se ima predvid 4e pru4kata ne nosi mn dobur kusmet Very Happy otdruga strana puk i pru4kata bih si izbrala no ako bqh maguosnica bih iskala da me cenqt zaradi umeniqta si a ne zaradi pru4kata( ne 4e kagoto pru4kata popadne v rucete na nqkoi nekudurnik mn 6te mu e ot polza no...) dosta filosofski go po4nah ..... Rolling Eyes kolkoto do kamuka ne bih go iizbrala vseki rano ili kusno si otiva ot sveta Very Happy Very Happy Very Happy
Да, и аз мисля така.
А пък и камъка все пак не връща наистина хората.
IvA
IvA
Prison Break`s fan ;D
Prison Break`s fan ;D

Брой мнения : 430
Location : here
Registration date : 28.11.2007

https://2aeg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  freaky ;] Сря Яну 09, 2008 4:50 am

мантията (:
freaky ;]
freaky ;]
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 502
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  ghery Чет Яну 10, 2008 3:21 pm

Мн ясно,че камъка и после зимам назаем от Соня пръчката и така с бившето ми гадже ще сме форева тогеда(пръчката е за да му направя заклин ,че да си върне спомените и да не ми се праи на инт като оная мацката от хп.А ако не се получи със заклинанието дето съм измислила и аз ще се самоубия,НАЙ-НАКРАЯ!)
ghery
ghery
Ябълка :)

Брой мнения : 616
Registration date : 03.12.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  Krischo Пет Яну 11, 2008 8:45 am

ghery написа:ще се самоубия
Нека позная, казваш го по 3 пъти на ден? Rolling Eyes
Krischo
Krischo
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 1261
Age : 32
Location : Синя София
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  mimi Съб Яну 12, 2008 8:52 am

kamuka
mimi
mimi
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 62
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  *k@Li* Нед Яну 13, 2008 10:43 am

мантията Cool
*k@Li*
*k@Li*
FBI's most wanted
FBI's most wanted

Брой мнения : 882
Registration date : 29.11.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  summer_time Чет Яну 17, 2008 11:50 am

мантия РУЛЗЗЗЗ Laughing ....избирам мантията щото да се крия от майка ми кат ми се кара Razz
summer_time
summer_time
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 421
Age : 30
Registration date : 07.12.2007

Върнете се в началото Go down

ХП - Пръчката, мантията или камъка? Empty Re: ХП - Пръчката, мантията или камъка?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите