2AEG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любими концерти

5 posters

Go down

Любими концерти Empty Любими концерти

Писане  Scratch! Пет Ное 30, 2007 2:22 am

На кои групи са любимите ви концерти, на които сте ходили? Разкажете как беше и т.н. .. Smile
Scratch!
Scratch!
Maлкото Зло
Maлкото Зло

Брой мнения : 1181
Age : 31
Location : Sofia
Registration date : 28.11.2007

Върнете се в началото Go down

Любими концерти Empty Re: Любими концерти

Писане  IvA Пет Ное 30, 2007 10:42 am

На мен най-любимия за сега ми е последния на който ходих. Беше на Слави Трофонов това лято. Беше невероятен концерт. Просто уникален. Първо подгряваха тия от Music Idol, и после крещяхме като луди Very Happy ,"Слави, Слави..." И накрая почнаха да отброяват на екраните 60 секунди. Слави пя, пя Laughing Laughing Laughing , ние викахме, викахме! Laughing И на няколко пъти слезе при публиката, на тревата, точно пред нас! Very Happy Cool
Като свърши концерта, никой не искаше да си ходи и викахме за още Cool Накрая излезе пак и каза "Не искате ли да спим?" И ние "Нееееее" - "Тогава концерта започва сега!" И пя още. И беше супер
IvA
IvA
Prison Break`s fan ;D
Prison Break`s fan ;D

Брой мнения : 430
Location : here
Registration date : 28.11.2007

https://2aeg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Любими концерти Empty Re: Любими концерти

Писане  iHATEyouall Чет Дек 06, 2007 2:01 am

mi do sega ne sam bila na concert na moi lubim izpalnitel no ako otida sas sigurnost 6te si struva i 6te e mn qkoooo!!!! Very Happy
iHATEyouall
iHATEyouall
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 658
Age : 31
Location : mi...v nas!!!!!pred kompa!!!
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Любими концерти Empty Re: Любими концерти

Писане  *k@Li* Пет Дек 21, 2007 3:26 pm

Forest_girl написа:На мен най-любимия за сега ми е последния на който ходих. Беше на Слави Трофонов това лято. Беше невероятен концерт. Просто уникален. Първо подгряваха тия от Music Idol, и после крещяхме като луди Very Happy ,"Слави, Слави..." И накрая почнаха да отброяват на екраните 60 секунди. Слави пя, пя Laughing Laughing Laughing , ние викахме, викахме! Laughing И на няколко пъти слезе при публиката, на тревата, точно пред нас! Very Happy Cool
Като свърши концерта, никой не искаше да си ходи и викахме за още Cool Накрая излезе пак и каза "Не искате ли да спим?" И ние "Нееееее" - "Тогава концерта започва сега!" И пя още. И беше супер
И аз това мислех да напиша Laughing
*k@Li*
*k@Li*
FBI's most wanted
FBI's most wanted

Брой мнения : 882
Registration date : 29.11.2007

Върнете се в началото Go down

Любими концерти Empty Re: Любими концерти

Писане  Zlatabani4ka Вто Дек 25, 2007 8:09 pm

Mm moito ne se broi za koncert a za parti World of Drum and BASs 2007 f ZImniq Dvorec nqmashe takava razmazvaciq.... Shy Fx Adam F i est DJ SS napravixa ebati mazaloto ....NAI-dobroto parti dosega na koeto sum bil!!!!NO i DNB IZkxRtvane beshe ludo ni6to 4e COOH pi4ivashe...!!!!
Zlatabani4ka
Zlatabani4ka
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 236
Age : 31
Location : SofiAA
Registration date : 25.12.2007

Върнете се в началото Go down

Любими концерти Empty Re: Любими концерти

Писане  iHATEyouall Съб Яну 05, 2008 8:57 am

...za sega ne sam bila no....iskam da kajat 4e 6te idvat nqkoi super qki muzikanti i da si napraa egati kupona i taka....
iHATEyouall
iHATEyouall
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 658
Age : 31
Location : mi...v nas!!!!!pred kompa!!!
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Любими концерти Empty Re: Любими концерти

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите