2AEG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да станем фешън....

+4
ghery
Stop!
Elly_BuNnY =)
Nadrusan_Zaek
8 posters

Go down

Как да станем фешън.... Empty Как да станем фешън....

Писане  Nadrusan_Zaek Нед Дек 16, 2007 7:03 am

Урок 1:
Външен вид
За да бъдете фьешън трябва да се обличате като фьешън човек. Слагате си дънките, тениската с някоя метъл група ( имам една много яка тениска на Nightwish ), обувате си кецовете и излизате по главната!
Наблюдавайте. Какво виждате.? “Уау”- ще кажете вие – “Всички са еднакви”.
Така е. Вие сте прав/а. Независимо дали сте момче или момиче модата е горе-долу една и съща. Да започнем с очилата ( цена 10-20 лв ). Не се притеснявайте ако очилата се доближават по вид и размер до маска на електроженист. Това е фьешън все пак, Очилата трябва да се носят НАВСЯКЪДЕ!
Прическа:
Наблюдавайте фешънчетата по улицата. Направете си прическа като тяхната. Пуснете си опашчица и бретонче. Отстрани се минете 1-ви номер с машинка, сложете МНОГО гел. Ако косата ви е мазна и черна още по-добре. Никой не обича кестеняви или естествено руси фешъни! Ако искате можете да си боядисате косата, но ТРЯБВА да си личи че е боядисана. Иначе може да си навлече гнева на фешън обществото. Комбинирайте прическата с очилата тип “Мухата цеце”.
Облекло:
Така, драги начинаещи фешъни, навлизаме в сложна материя. Да започнем с якето. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е черно и с ОГРОМНА качулка с пухче и отзад да пише Energie. Ако вашето не е такова, можете да се примирите с факта, че ще си умрете девствен смотльо …
Дънките трябва да са изтъркани, пробити с петна от кафе, кетчуп, горчица, следи от изгаряне и други такива екстри. Консултирайте се с други фешъни, които ще ви насочат.
Тениски/блузи:
Тука дизайнът зависи ИЗЦЯЛО от вас. Важното е основният, розов цвят, да се връзва с другите цветове, които също ще са толкова ужасни. Желателно е блузата да няма качулка и да ви е по тялото, а тениската да е размер S при положение, че носите L да кажем.
Обувки:
Адидаски. от грозните модели.
Възможна е вариация с боксьорски ботушки, в които да си врете дънките.
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не си взимайте зимни обувки ( Geox например ), боти или кецове . Те са за нефешън пипъли!

Урок 2:
КОлтурЪ на Фьешън УбществотУ:
Музика:
Чалга! Вие се прекланяте пред гения на Гергана, Азис и Камелия. Имате поне 2 стени с плакати на Мара Отварячката.
Задължително трябва да претендирате, че слушате мУдерна музика ( за момента това е хауса ). За да се броите за върл хаус маниак е нужно поне веднъж да сте слушали Lucky You (puke). Ако пък я имате и на телефона останалите фешъни ще си помислят, че разговарят с някой полу-бог ( ако са глупави могат да ви сметнат и за цял бог )! Слушате си хаусче и междувремено отскачате до Палмите или Чака-рака.
Личен живот:
Момичета:
Ако не сте си направили сефтето преди да навършите 12 или НАЙ-МНОГО 13 вие сте стара и задръстена консервативна мома!
Момчета:
Вземете броя на момичетата с които сте спали, съберете го с броя на чек**те, които сте си избили ( събираме, в случай, че броят на момичетата е нула, иначе щяхме да умножаваме ). Ако все пак като един фьешън человек сте топнали чушката умножавайте :]. Какво получихте? Няма значение. Отсега нататък това е броят на вашите завоевания! Когато се сетите добавете още някоя бройка. Нека този девиз ви мотивира:
Куцо, кьораво, сакато – бройката е злато!

Как да се държим в нета:
Горният девиз се отнася и до бройката на френдовете ви в скайп. Намерете си стила на писане, например ЕтО тАкА е По-ДоБрЕ, нЕ сМяТаТе Ли?
Изберете някакъв як ник. Давам примери:
FaShIoN SoLdiEr*(AddicTeD TO CocaINE)
Илюжън``
BIGOTTI
Или класиката в жанра:
Gotin_pld17_m_tyrsi_f_za_ SEX!
Вредни навици:
Четене на книги и учене на уроци. LOL! Базик бе .
На ден се пуши по 1 стек цигари без филтър, познати като Арда Качак,
Пие се по 200 мл антифриз или 500 мл абсент, което намерите по-лесно.
ЗАБРАНЕНО ви е да пушите от Масура на мира все пак хората може да ви помислят за наркоман sunny
Nadrusan_Zaek
Nadrusan_Zaek
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 320
Age : 30
Location : In the middle of nowhere...
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  Elly_BuNnY =) Нед Дек 16, 2007 7:22 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy АХаХАхаАха ТфА е МнОу ДоБрО ( и все пак си пиша по тоя начин)
Elly_BuNnY =)
Elly_BuNnY =)
пингвинче
пингвинче

Брой мнения : 879
Age : 30
Registration date : 01.12.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  Stop! Вто Дек 18, 2007 11:31 am

Don't judge their butts !!!

Те са готини уеее...и са модерни!А аз- някъф пропадняк,че даже и чалга не слушам...
Stop!
Stop!
Pishleme Non-Contra

Брой мнения : 355
Location : на ръба да превземе света.
Registration date : 30.11.2007

http://www.myspace.com/anarchy_means_hysteria

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty :D

Писане  ghery Вто Дек 18, 2007 1:30 pm

забрави да кажеш,че е НАПЪЛНО ЗАДАЛЖИТЕЛНО да имаш кичури..За вс тип коса са различни:
руса коса=> червени
кестенява коса =>руси
червена коса=>сребристо-руси
Ще дам няколко примера:
Как да станем фешън.... 17110

Как да станем фешън.... 52343810

ДаНо Да сЪм Ви бИлА пОлЕзНаАа
by ..::tHe_sExY_tEmPtEi6aN_FeShAN_StAiL_4eva!::... confused confused
ghery
ghery
Ябълка :)

Брой мнения : 616
Registration date : 03.12.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  Sonia Чет Дек 20, 2007 1:55 pm

и тряя някъде у ника да пише
ЕмуУУуУ SтУLЗ
Very Happy
Sonia
Sonia
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 378
Age : 30
Location : вкъщи!
Registration date : 29.11.2007

http://www.myspace.com/sweet_by_default

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  desidala Чет Дек 20, 2007 4:17 pm

Аз ще добавя, че някои от по-големшките чалгари (между 18 и 22) задължително трябва да си намерят някое гадже на възраст м/у 12 и 14 Това е много важно! И не за друго, ами просто са пренебрегвани от връсничките си, но не се притеснявайте момчета! Може и преди нечий баща да ви осакати, да ви се отвори парашута и да изгубите девствеността си с някоя 10 години по-малка от вас. И все пак, после пак баща й ще ви пречука, веднага щом разбере кой сте. cheers
desidala
desidala
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 570
Age : 29
Location : the land of elves
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  Sladur4eto666 Съб Дек 22, 2007 11:19 am

offf 4esno da si priznaq tezi fe6ani mnogo me drazni imam priqtel4eta koito se pravqt na fe6an4eta no spored men tova sa hora na koito ne im se pobra6ta dastata4no vminanie i taka si mislqt 4e sa mn interesni Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Sladur4eto666
Sladur4eto666
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 286
Age : 31
Registration date : 22.12.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  iHATEyouall Пон Дек 24, 2007 2:17 pm

I HATE YOU SO MUCH RIGHT NOW!!!!!


Последната промяна е направена от на Пон Дек 24, 2007 2:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
iHATEyouall
iHATEyouall
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 658
Age : 31
Location : mi...v nas!!!!!pred kompa!!!
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  iHATEyouall Пон Дек 24, 2007 2:27 pm

az sam tvardo protiv tezi hora (ako moga dori da gi nareka taka) zatva naroda im e dal otdelno ime za da ne petnqt na6to i taka naroda gi e narekal FE6ANI!!!vie mnogouvajavani moi priqteli mn dobre ste zapoznati sas tezi taka mili sazdaniq koito hodqt oble4eni vav drehi se edno izvadeni ot nekoi konteiner s pri4eska ala bai mangal i s muzika koqto moje da dovede do seriozni moza4ni problemi...ta kato govorim za tezi sa6testva koito ve4e meko kazano sa prevzeli sveta ne mojem da propusnem da kajem 4e se otli4avat s osoben intelekt i zavidni sex postijeniq !!iskam da blagodarq na tozi mil 4ovek koito ni predostavi tezi tolkova vajni saveti no iskam da mu kaja 4e nqma da sa ni ot osobena nujda za6toto ako nqkoi na6 drugar e re6il da se pravi na nenormalo 4alga slu6a6to izvanzemno e nujno samo da se ogleda okolo sebe si i 6te vidi 4e vseki vtori e fe6an!!!za na6a jalost i nai ve4e za moq (daje me boli kato go kazvam...no trqbva da se priznae) tezi tapi sa6testva prevzeha sveta!!!
i kato za posledno iskam da se izvinq na vsi4ki koito trqbva6e da me izslu6at i da otpratq edno milo poslanie do moite priqteli fe6ani to e ...FUCK YOU i (mooning)!!!!!!!ee tva be6e vs ot men ....za sega!!!! Very Happy
iHATEyouall
iHATEyouall
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 658
Age : 31
Location : mi...v nas!!!!!pred kompa!!!
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  Stop! Вто Дек 25, 2007 1:17 am

ъъъ...от твоя пост sunshine малко оставам объркана...
не народът им е дал това прозвище, ами те самите почнаха да се наричат така и не, не са превзели света!просто сега са на мода в България както и емотата....
да, права си, че само можем да ги съжаляваме но както и да е не се ядосвай, те ще си останат такива !
обаче не знам защо им отделяме специална тема и се занимаваме с тях...не го заслужават

п.п ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!
Stop!
Stop!
Pishleme Non-Contra

Брой мнения : 355
Location : на ръба да превземе света.
Registration date : 30.11.2007

http://www.myspace.com/anarchy_means_hysteria

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  iHATEyouall Вто Дек 25, 2007 7:05 am

много сажалявам обещавам че вече ще пиша само на кирилица Very Happy !!!
iHATEyouall
iHATEyouall
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 658
Age : 31
Location : mi...v nas!!!!!pred kompa!!!
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  Sonia Вто Дек 25, 2007 1:34 pm

как да сте фешън?
ми мн лесно
имитирайте ме Razz
Sonia
Sonia
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 378
Age : 30
Location : вкъщи!
Registration date : 29.11.2007

http://www.myspace.com/sweet_by_default

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  iHATEyouall Сря Дек 26, 2007 4:06 am

da naistina e mn tapo da otrejdame otdelna tema za tezi sa6teastva q daite da napravim po qka vmesto da govorim za tqh!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


lol! I HATE FE6ANI!!!!!!! Razz
iHATEyouall
iHATEyouall
сладурче :РрРр
сладурче :РрРр

Брой мнения : 658
Age : 31
Location : mi...v nas!!!!!pred kompa!!!
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Как да станем фешън.... Empty Re: Как да станем фешън....

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите